Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Елена Коваль March 25, 2016 10:41 pm I recommend
 
Advantages: Внимательны, быстро оформляют и отправляют заказ
Commentary: Респект продавцу за быстрые ответы на мои вопросы и за быструю отправку заказа. В сети, смотрю, многие продают морозник, но я не изменяю своему продавцу, покупаю уже год. Рекомендую! я нашла по отзывам этот сайт, люблю, когда сразу в одном месте можно проконсультироваться сразу по нескольким вопросам, когда выслушивают и дают не заученные ответы, а вникают в суть и относятся с вниманием и пониманием к своим клиентам.
0
 
Марічка Нечипорук March 25, 2016 6:50 pm I recommend
 
Advantages: Дуже приємні і доброзичливі люди працюють, розбираються в тому, що продають.
Commentary: Менеджери по роботі з клієнтами кваліфіковані і доброзичливі. Дякую за приємне спілкування і корисні поради. Замовлення отримала на наступний день, роботою інтернет-магазину фітопрепаратів дуже задоволена всім рекомендую. Компаніі - успіху і процвітання.
+1
 
Тетяна Малишко March 25, 2016 6:36 pm I recommend
 
Advantages: Швидко перезвонили, приємний менеджер
Commentary: Хочеться сказати кілька слів подяки працівникам інтернет-магазину - справжні професіонали своєї справи. Зазвичай, коли залишаєш заявку при замовленні того чи іншого продукту, доводиться чекати довго, а то й самому телефонувати. А тут не встигла кинути заявку, як через хвилин 40 вже передзвонила менеджер, приємно поспілкувалися. Всі організаційні питання вирішили швидко. Дякую за заощаджений час.
0
 
Петро Осіпов March 25, 2016 3:52 pm
 
Commentary: Замовляв товар з передоплатою по приват-24 і доставкою Новою поштою. Не подзвонили, тому телефонував сам, попросив рахунок для оплати, але мені відповіли, що зв'яжуться пізніше. Але не дочекався, а відправили товар післяплатою, на чому я втратив близько 25 грн. Дрібниця, а неприємно. Потім вже пояснили, що в них передбачена автоматична оплата карткою або через приват24, для цього при оформленні замовлення треба було вибрати спосіб оплати і не чекати дзвінка від компанії, що оплата і документи на відвантаження формуються автоматично. Ось такий був досвід.
0
 
Андрей Естегнеев March 25, 2016 3:32 pm I recommend
 
Advantages: Цены на сайте и в реальности совпадают
Commentary: Звонил сам, не стал дожидаться, когда мне перезвонят. Это быстрее и надежнее. Могу сказать, что цена на тот товар, который я заказал, была такой же, как и на сайте, без неожиданностей. Все быстро обговорили, доставку заказал Новой почтой, давно пользуюсь их услугами. Если продукт подойдет, в следующий раз воспользуюсь предложением о бесплатной доставке (от 500 грн), надо кого-нибудь еще в долю взять)) Пока все ок, спасибо!
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Фітомаркет
(main office)

Киев, пр-т Лобановского, 126г, оф.2
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create